Jdi na obsah Jdi na menu
 


5 měsíců :o)

20. 12. 2007

Rustyho život se přehoupl přes pátý měsíc. Poslední měsíc byl pro nás měsícem změn a proměn. Rusty nabral na necelých (možná už "celých")14 kg a začal se nám pomalu ale jistě a pěkně nasvalovat. Díky novým psím komplicům (viz fotogalerie...)má teď Rusty hodně volného pohybu a hlavně začínáme (konečně) s poslušností mezi ostatními psy. Což je trochu oříšek protože Rusty volný pohyb se psi a jejich "lovení" :o) miluje a tak pohrdne pochvalou i dobrotkou. Ale se stopovacím vodítkem jde výcvik perfekně a pokračujeme jen k lepšímu.

 Po večerech (kdy jsou ulice téměř prázdné) trénujeme volný pohyb mezi lidmi přímo v centru města. Je to sice na pokutu :o) ale někdy se to naučit musí :o) a myslím, že to brzy dopilujem a budeme mít klid. Už si cizích lidí, když je na volno, tak nevšímá a odnesla to "pouze" jedna slečna a její bílé kalhoty když nám přivolání (spíše odvolání od ní :o)) nějak selhalo..odmítla však s úsměvem a s se slovy "je mi jedno co si pomyslí lidi...a to se vypere..." návrh na zaplacení čistírny a pokračovala dál...:o)

Teď nás však trápí výměna zoubků. Snad ani jeden se neobešel bez přerůstání nových zubů přes staré a tak teď nemáme zoubky zrovna výstavní a doufáme, že se snad ty nerovnosti časem srovnají jinak nafasuje rovnátka :o))). Už nám zbývají "jen" špičáky a nějaká ta stolička a máme to za sebou.  

Teď si však užíváme klidu a připravujeme se na svátky. Rusty snad dostane pod stromeček nový obojek, škr´ták a postrojek a od nového roku hurá na cvičák!!! Bude také následovat přihláška do klubu SBT a snad už začneme i jezdit na nějaké výstavy!!

Tak všem kdo se dočetli až sem přejeme hezké svátky!!! :o)

M+Z+R

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář